Suport për blerje !

HHCT0170 – Prese per kapikorda elektrike 4-70mm2

7,900 L

Prese per kapikorda elektrike 4-70mm2

HHCT0170 - Prese per kapikorda elektrike 4-70mm2 7,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHCT0170 – Prese per kapikorda elektrike 4-70mm2”