Prese hidraulike

Prese hidraulike

8,500 L

Prese hidraulike manuale per celik 70kn


Kodi: HHCT01240

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prese hidraulike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *