Pompe Presioni

Pompe Presioni

10,500 L

Brand:INGCO

Pompe Presioni 750 Watt, lartesia hedhjes 51m, prurja 55 Lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Presioni”