Suport për blerje !

GWP402 – Motopompe me benzine 4″, 9 HP, 1500 l/min, 30 m

32,500 L

MOTOPOMPE ME BENZINE INGCO GWP402

 • Diametri i portës së thithjes dhe shkarkimit: 100 mm, 4″
 • Rrjedha maksimale:1500L/min
 • Ngritja maksimale e kokës: 30 m
 • Koka maksimale e thithjes: 8m
 • Motori me benzinë 9.0 kuaj fuqi
 • Zhvendosja: 270cc
 • Rezervuari i karburantit: 6.0L
 • Sistemi i nisjes: Recoil
 • Paketuar në kuti kartoni
Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
GWP402 - Motopompe me benzine 4", 9 HP, 1500 l/min, 30 m 32,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

 • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

MOTOPOMPE ME BENZINE INGCO GWP402

MOTOPOMPE ME BENZINE INGCO GWP402

 • Diametri i portës së thithjes dhe shkarkimit: 100 mm, 4″
 • Rrjedha maksimale:1500L/min
 • Ngritja maksimale e kokës: 30 m
 • Koka maksimale e thithjes: 8m
 • Motori me benzinë 9.0 kuaj fuqi
 • Zhvendosja: 270cc
 • Rezervuari i karburantit: 6.0L
 • Sistemi i nisjes: Recoil
 • Paketuar në kuti kartoni

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GWP402 – Motopompe me benzine 4″, 9 HP, 1500 l/min, 30 m”