Pistolete boje
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete boje

9,900 L

Marka:INGCO

Pistolete boje LVMP me depozite plastike lart 600 ml, 1.3 mm


Kodi: ASG1065

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete boje”