Pistolet boje
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolet boje

2,750 L

Pistolet boje me dopozite alumini lart 400 ml, 1,5 mm


Kodi: ASG4042

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolet boje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *