Pince universale
Vlerësuar me 0 nga 5

Pince universale

690 L

Marka:INGCO

Pince universale Profi 7 ? 180 mm


Kodi: HCP28188

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pince universale”