Suport për blerje !

HICP28208 – Pince elektrike VDE 8″/200mm

1,190 L

Pince elektrike VDE 8″/200mm

HICP28208 - Pince elektrike VDE 8"/200mm 1,190 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HICP28208 – Pince elektrike VDE 8″/200mm”