Suport për blerje !

HR131 – Percinuese Dore 13 per percina 3.2, 4.0, 4.8, 6.0 mm

1,950 L

Percinuese Dore 13 per percina 3.2, 4.0, 4.8, 6.0 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HR131 - Percinuese Dore 13 per percina 3.2, 4.0, 4.8, 6.0 mm 1,950 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HR131 – Percinuese Dore 13 per percina 3.2, 4.0, 4.8, 6.0 mm”