Suport për blerje !

HR105 – Percinuese Dore per percina 2,4 – 4,8 mm

1,190 L

Percinuese Dore per percina 2,4 – 4,8 mm

HR105 - Percinuese Dore per percina 2,4 - 4,8 mm 1,190 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HR105 – Percinuese Dore per percina 2,4 – 4,8 mm”