Percinuese Dore

Percinuese Dore

1,190 L

Percinuese Dore per percina 2,4 – 4,8 mm


Kodi: HR105

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Percinuese Dore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *