Ngjeshes me benzine para-mbrapa me motor:Honda GX160Fuqia:4.0Kw(5.5HP)

Ngjeshes me benzine para-mbrapa me motor:Honda GX160Fuqia:4.0Kw(5.5HP)

149,500 L

Ngjeshes me benzine para-mbrapa me motor:Honda GX160Fuqia:4.0Kw(5.5HP)


Kodi: GCP125-1

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngjeshes me benzine para-mbrapa me motor:Honda GX160Fuqia:4.0Kw(5.5HP)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *