Suport për blerje !
Ofertë!

GRT75-2 – Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5

Çmimi origjinal qe: 89,900 L.Çmimi i tanishëm është: 85,000 L.

-5%

Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 Hp, permasa e ngjeshjes 33x29cm

GRT75-2 - Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 89,900 L Çmimi origjinal qe: 89,900 L.85,000 LÇmimi i tanishëm është: 85,000 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

GRT75-2 – Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 Hp, permasa e ngjeshjes 33x29cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GRT75-2 – Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5”