Suport për blerje !
Ofertë!

MB7000Classic – Freze toke me bezine 6.5HP, 3 marshe 2+1, 90-100cm + rrote perpara

Çmimi origjinal qe: 71,880 L.Çmimi i tanishëm është: 59,900 L.

-17%

Freze toke me bezine 6.5HP, 3 marshe 2+1, 90-100cm + rrote perpara

MB7000Classic - Freze toke me bezine 6.5HP, 3 marshe 2+1, 90-100cm + rrote perpara 71,880 L Çmimi origjinal qe: 71,880 L.59,900 LÇmimi i tanishëm është: 59,900 L.
Brand:NAKAYAMA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MB7000Classic – Freze toke me bezine 6.5HP, 3 marshe 2+1, 90-100cm + rrote perpara”