Matrapik per thyerje SDS-Max 930 W, 10.0J

Matrapik per thyerje SDS-Max 930 W, 10.0J

46,900 L

Marka:HIKOKI

Matrapik per thyerje SDS-Max 930 W, 10.0J

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Matrapik per thyerje SDS-Max 930 W, 10.0J