Trapan me goditje 2 bateri 12V/2.5Ah, V-Peak 38Nm

Trapan me goditje 2 bateri 12V/2.5Ah, V-Peak 38Nm

18,900 L

Marka:HIKOKI

Trapan me goditje 2 bateri 12V/2.5Ah, V-Peak 38Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje 2 bateri 12V/2.5Ah, V-Peak 38Nm