Freze Vertikale 1150 W, 11-25000 rpm

Freze Vertikale 1150 W, 11-25000 rpm

33,900 L

Marka:HIKOKI

Freze Vertikale 1150 W, 11-25000 rpm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Freze Vertikale 1150 W, 11-25000 rpm