Vendmbajtëse
Krik hidraulik

Krik hidraulik

28,900 L

Krik hidraulik karamboli


Kodi: PHBRK0103

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krik hidraulik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *