Suport për blerje !

HBJ602 – Krik hidraulik 6 Ton

3,690 L

Krik hidraulik 6 Ton

HBJ602 - Krik hidraulik 6 Ton 3,690 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HBJ602 – Krik hidraulik 6 Ton”