Kompresor me bateri

Kompresor me bateri

8,500 L

Marka:INGCO

Kompresor me bateri 20V/10 Bar (vetem trup) + 3 drita

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor me bateri”