Suport për blerje !
Ofertë!

KEKT004W – Ngrohes uji elektrike 2200 W, depozite 1.7 Lt me depozite inoxi

Çmimi origjinal qe: 2,250 L.Çmimi i tanishëm është: 1,990 L.

-12%

Ngrohes uji elektrike 2200 W, depozite 1.7 Lt me depozite inoxi

KEKT004W - Ngrohes uji elektrike 2200 W, depozite 1.7 Lt me depozite inoxi 2,250 L Çmimi origjinal qe: 2,250 L.1,990 LÇmimi i tanishëm është: 1,990 L.
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes uji elektrike 2200 W, depozite 1.7 Lt me depozite inoxi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEKT004W – Ngrohes uji elektrike 2200 W, depozite 1.7 Lt me depozite inoxi”