Suport për blerje !

KEKT002B – Ngrohes uji elektrike 1800 W, depozite 1.5 Lt me depozite inoxi

1,590 L

Ngrohes uji elektrike 1800 W, depozite 1.5 Lt me depozite inoxi

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEKT002B - Ngrohes uji elektrike 1800 W, depozite 1.5 Lt me depozite inoxi 1,590 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes uji elektrike 1800 W, depozite 1.5 Lt me depozite inoxi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEKT002B – Ngrohes uji elektrike 1800 W, depozite 1.5 Lt me depozite inoxi”