Suport për blerje !

HPTCT021 – KARROCE PER VEGLA MEKANIKE

19,900 L

HPTCT021 – KARROCE PER VEGLA MEKANIKE

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HPTCT021 - KARROCE PER VEGLA MEKANIKE 19,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HPTCT021 – KARROCE PER VEGLA MEKANIKE
Me sirtarë: 2 copë
Madhësia e përgjithshme: 712 440 694 mm
Në përgjithësi me përmasat e rrotave: 712 440 814 mm
Madhësia e rrotave: 4″” 2″”
Trashësia e kabinetit:0 6-0 8mm
Trashësia e sirtarit: 0 6 mm
Me sirtar 2pc 570 395 60mm
Sirtar me kushineta

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPTCT021 – KARROCE PER VEGLA MEKANIKE”