Suport për blerje !

HBC0812 – Gershere Teli 12-300 mm

1,690 L

Gershere Teli 12-300 mm

HBC0812 - Gershere Teli 12-300 mm 1,690 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HBC0812 – Gershere Teli 12-300 mm”