Gershere elektricisti
Vlerësuar me 0 nga 5

Gershere elektricisti

590 L

Marka:INGCO

Gershere elektricisti inoxi 200mm(8″)


Kodi: HES0188

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gershere elektricisti”