Gershere ligustrash
Vlerësuar me 0 nga 5

Gershere ligustrash

1,590 L

Marka:INGCO

Gershere ligustrash 22” 557 mm, 10 mm


Kodi: HHS6001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gershere ligustrash”