Fryrese Gjethesh me bateri 20 V / 2.0 Ah
Vlerësuar me 0 nga 5

Fryrese Gjethesh me bateri 20 V / 2.0 Ah

5,990 L

Marka:INGCO

Fryrese Gjethesh me bateri 20 V / 2.0 Ah


Kodi: CABLI200181

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fryrese Gjethesh me bateri 20 V / 2.0 Ah”