Suport për blerje !

Freze toke me nafte 10 Hp, gjeresi prerje 120 cm

149,000 L

Freze toke me nafte 10 Hp, gjeresi prerje 120 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Freze toke me nafte 10 Hp, gjeresi prerje 120 cm 149,000 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Freze toke me nafte 10 Hp, gjeresi prerje 120 cm