Karikues baterie

Karikues baterie

5,490 L

Marka:INGCO

Karikues baterie makinash 6 – 12 V / 40-90 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues baterie”