Ekstrator me 3 krahe 3000 kg,

Ekstrator me 3 krahe 3000 kg,

1,590 L

Ekstrator me 3 krahe 3000 kg, 75 mm


Kodi: HGP08033

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ekstrator me 3 krahe 3000 kg,”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *