Suport për blerje !

HGP08026 – Ekstrator me 2 krahe 5000 kg

2,990 L

Ekstrator me 2 krahe 5000 kg

HGP08026 - Ekstrator me 2 krahe 5000 kg 2,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HGP08026 – Ekstrator me 2 krahe 5000 kg”