Suport për blerje !

DMD033551 – Disk per prerese betoni 355(14”)x25.4mm

3,900 L

Disk per prerese betoni 355(14”)x25.4mm

DMD033551 - Disk per prerese betoni 355(14'')x25.4mm 3,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Disk per prerese betoni 355(14”)x25.4mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DMD033551 – Disk per prerese betoni 355(14”)x25.4mm”