Disk Diamanti

Disk Diamanti

15,900 L

Marka:INGCO

Disk Diamanti per prerje betoni me lazer 405 mm(16?) X 25.4 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk Diamanti”