Vendmbajtëse
Disk Pastrimi

Disk Pastrimi

140 L

Disk Pastrimi Abraziv 115×6.0x22.2


Kodi: MGD601151

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk Pastrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *