Suport për blerje !

MGD601251 – Disk Pastrimi Abraziv 125×6.0x22.2

190 L

Disk Pastrimi Abraziv 125×6.0x22.2

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
MGD601251 - Disk Pastrimi Abraziv 125x6.0x22.2 190 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MGD601251 – Disk Pastrimi Abraziv 125×6.0x22.2”