Suport për blerje !

Dalte SDS-Max me maje te sheshte 25 x 400 mm

1,690 L

Dalte SDS-Max me maje te sheshte 25 x 400 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Dalte SDS-Max me maje te sheshte 25 x 400 mm 1,690 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Dalte SDS-Max me maje te sheshte 25 x 400 mm