Dalte SDS-Max
Vlerësuar me 0 nga 5

Dalte SDS-Max

790 L

Marka:INGCO

Dalte SDS-Max e sheshte 18x400mm


Kodi: DBC0224002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte SDS-Max”