ComboKit 12V Peak (Vidiator me bateri DS12DA + Vidiator me goditje me bateri WH12DA), me 2 bateri 12

ComboKit 12V Peak (Vidiator me bateri DS12DA + Vidiator me goditje me bateri WH12DA), me 2 bateri 12

35,900 L

Marka:HIKOKI

ComboKit 12V Peak (Vidiator me bateri DS12DA + Vidiator me goditje me bateri WH12DA), me 2 bateri 12

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

ComboKit 12V Peak (Vidiator me bateri DS12DA + Vidiator me goditje me bateri WH12DA), me 2 bateri 12