Suport për blerje !

CIWLI20208 – Pistolete Dadicekesh 1/2″ pa karboncina me 2 bateri 20V/220 NM

17,900 L

Pistolete Dadicekesh 1/2″ pa karboncina me 2 bateri 20V/220 NM

CIWLI20208 - Pistolete Dadicekesh 1/2" pa karboncina me 2 bateri 20V/220 NM 17,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete Dadicekesh 1/2″ pa karboncina me 2 bateri 20V/220 NM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIWLI20208 – Pistolete Dadicekesh 1/2″ pa karboncina me 2 bateri 20V/220 NM”