Suport për blerje !

CABLI2003 – Fryrese/Aspirator gjethesh me bateri 40V (2x20V),

9,900 L

Fryrese/Aspirator gjethesh me bateri 40V (2x20V), vol max I ajrit 10m?/min

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CABLI2003 - Fryrese/Aspirator gjethesh me bateri 40V (2x20V), 9,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CABLI2003 – Fryrese/Aspirator gjethesh me bateri 40V (2x20V), vol max I ajrit 10m?/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CABLI2003 – Fryrese/Aspirator gjethesh me bateri 40V (2x20V),”