Suport për blerje !
Ofertë!

BTW9044 – Raft metali me 3 kate, per lavatrice, I bardhe, 68x25x166cm

Çmimi origjinal qe: 3,700 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

-5%

Raft metali me 3 kate, per lavatrice, I bardhe, 68x25x166cm

BTW9044 - Raft metali me 3 kate, per lavatrice, I bardhe, 68x25x166cm 3,700 L Çmimi origjinal qe: 3,700 L.3,500 LÇmimi i tanishëm është: 3,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Raft metali me 3 kate, per lavatrice, I bardhe, 68x25x166cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW9044 – Raft metali me 3 kate, per lavatrice, I bardhe, 68x25x166cm”