Suport për blerje !
Ofertë!

BSR1600 – Raft metalik me 4 kate, L70xW30xH150cm, kapacitet 50KG/kat

Çmimi origjinal qe: 3,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,990 L.

-15%

Raft metalik me 4 kate, L70xW30xH150cm, kapacitet 50KG/kat

BSR1600 - Raft metalik me 4 kate, L70xW30xH150cm, kapacitet 50KG/kat 3,500 L Çmimi origjinal qe: 3,500 L.2,990 LÇmimi i tanishëm është: 2,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Raft metalik me 4 kate, L70xW30xH150cm, kapacitet 50KG/kat

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BSR1600 – Raft metalik me 4 kate, L70xW30xH150cm, kapacitet 50KG/kat”