Suport për blerje !
Ofertë!

BTW5060 – Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m, I zi me efekt shiu

Çmimi origjinal qe: 29,450 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-32%

Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m, I zi me efekt shiu

BTW5060 - Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m, I zi me efekt shiu 29,450 L Çmimi origjinal qe: 29,450 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW5060 – Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m, I zi me efekt shiu”