Suport për blerje !
Ofertë!

BTW5050 – Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m me efekt shiu

Çmimi origjinal qe: 18,000 L.Çmimi i tanishëm është: 16,900 L.

-6%

Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m me efekt shiu

BTW5050 - Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m me efekt shiu 18,000 L Çmimi origjinal qe: 18,000 L.16,900 LÇmimi i tanishëm është: 16,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m me efekt shiu

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW5050 – Panel dushi Layla, inox, me 3 funksione, 1,5 m me efekt shiu”