Suport për blerje !
Ofertë!

BPP2494 – Pasqyre trafiku, per mjedise te jashtme, diameter 45cm

Çmimi origjinal qe: 3,300 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

-12%

Pasqyre trafiku, per mjedise te jashtme, diameter 45cm

BPP2494 - Pasqyre trafiku, per mjedise te jashtme, diameter 45cm 3,300 L Çmimi origjinal qe: 3,300 L.2,900 LÇmimi i tanishëm është: 2,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pasqyre trafiku, per mjedise te jashtme, diameter 45cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPP2494 – Pasqyre trafiku, per mjedise te jashtme, diameter 45cm”