Suport për blerje !
Ofertë!

BPP2493 – Pasqyre trafiku, per mjedise te mbyllura, diameter 30cm

Çmimi origjinal qe: 2,700 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

-7%

Pasqyre trafiku, per mjedise te mbyllura, diameter 30cm

BPP2493 - Pasqyre trafiku, per mjedise te mbyllura, diameter 30cm 2,700 L Çmimi origjinal qe: 2,700 L.2,500 LÇmimi i tanishëm është: 2,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pasqyre trafiku, per mjedise te mbyllura, diameter 30cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPP2493 – Pasqyre trafiku, per mjedise te mbyllura, diameter 30cm”