Suport për blerje !
Ofertë!

BLF3550 – Ndricues LED per rruge 150W, kundraujit, me panel, 6500K 750Lm

Çmimi origjinal qe: 7,300 L.Çmimi i tanishëm është: 6,990 L.

-4%

Ndricues LED per rruge 150W, kundraujit, me panel, 6500K 750Lm

BLF3550 - Ndricues LED per rruge 150W, kundraujit, me panel, 6500K 750Lm 7,300 L Çmimi origjinal qe: 7,300 L.6,990 LÇmimi i tanishëm është: 6,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues LED per rruge 150W, kundraujit, me panel, 6500K 750Lm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF3550 – Ndricues LED per rruge 150W, kundraujit, me panel, 6500K 750Lm”