Suport për blerje !
Ofertë!

BLF3100 – Ndricues LED per rruge 100W, kundraujit, me panel, 6500K 2800Lm

Çmimi origjinal qe: 22,000 L.Çmimi i tanishëm është: 19,000 L.

-14%

Ndricues LED per rruge 100W, kundraujit, me panel, 6500K 2800Lm

BLF3100 - Ndricues LED per rruge 100W, kundraujit, me panel, 6500K 2800Lm 22,000 L Çmimi origjinal qe: 22,000 L.19,000 LÇmimi i tanishëm është: 19,000 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues LED per rruge 100W, kundraujit, me panel, 6500K 2800Lm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF3100 – Ndricues LED per rruge 100W, kundraujit, me panel, 6500K 2800Lm”