Suport për blerje !
Ofertë!

BHT2022 – Tampon leshi per poliatrice 150 mm

Çmimi origjinal qe: 1,571 L.Çmimi i tanishëm është: 1,190 L.

-24%

Tampon leshi per poliatrice 150 mm

BHT2022 - Tampon leshi per poliatrice 150 mm 1,571 L Çmimi origjinal qe: 1,571 L.1,190 LÇmimi i tanishëm është: 1,190 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tampon leshi per poliatrice 150 mm