Suport për blerje !

BHT2023 – Tampon leshi per poliatrice 180 mm

1,190 L

Tampon leshi per poliatrice 180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BHT2023 - Tampon leshi per poliatrice 180 mm 1,190 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tampon leshi per poliatrice 180 mm