Suport për blerje !

BHT2026 – Tampon leshi per lucidim 180 mm

740 L

Tampon leshi per lucidim 180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BHT2026 - Tampon leshi per lucidim 180 mm 740 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tampon leshi per lucidim 180 mm